UdziaÅ‚ naszych mÅ‚odych sportowców w zawodach „ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020”

W ubiegÅ‚ym tygodniu przedszkolaki z „Krainy MarzeÅ„” – uczestnicy ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl – wzięły udziaÅ‚ w imprezie z cyklu „ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020”.

Na dzieci czekało wiele konkurencji sportowych, strefa żywnościowa, czyli woda, chrupki kukurydziane, wafle ryżowe, a to wszystko w rytmach skocznej muzyki sportowo – tanecznej. Dodatkową, o ile nie najważniejszą, atrakcją było spotkanie z gwiazdą tej imprezy – Kangurem Przedszkoliada.pl 🙂 Niezwykle miłym akcentem na zakończenie rozgrywek było ogłoszenie zwycięstwa wszystkich grup przybyłych do hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Każdy uczestnik otrzymał również medal, dyplom oraz torbę wypełnioną wspaniałymi nagrodami.

PodsumowujÄ…c, aktywność ruchowa to doskonaÅ‚a forma spÄ™dzania wolnego czasu – zwÅ‚aszcza teraz, kiedy, zgodnie z decyzjÄ… Ministerstwa Edukacji Narodowej, placówki oÅ›wiatowe zawiesiÅ‚y swojÄ… dziaÅ‚alność.