E – Dzień Dziecka

W związku z wdrożonymi obostrzeniami dotyczącymi zapobiegania epidemii koronawirusa, planowane w Koszycach Wielkich wydarzenie „Dzień Dziecka”  z koncertem Vicki Gabor, nie odbędzie się w przewidywanym terminie.

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, gmina Tarnów na czele z  wójtem, panem Grzegorzem Koziołem, pamięta o najmłodszych mieszkańcach. Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów proponuje dla nich niezwykłą zdalną zabawę – E- Dzień Dziecka. Wydarzenie „Dzieciaki – Neciaki” odbędzie się w poniedziałek, 1 czerwca w godzinach: 11.00 – 13.00, poprzez transmisję internetową na stronach: gmina.tarnow.pl oraz tarnowska.tv.  Dzieci  będą, mogły w tym czasie, interaktywnie brać udział w wydarzeniu – włączając się w zdalnie w konkursy, gdzie do wygrania będą fantastyczne nagrody, takie jak m. in. mini Quad, elektryczna deskorolka, hulajnogi, rolki i wiele innych. Podczas transmisji na dzieci będą czekały też wspaniałe niespodzianki – w tym pozdrowienia od Viki Gabor.

Na każdego przedszkolaka, który narysuje pracę „Mój wymarzony dzień dziecka” i dostarczy ją, poprzez placówkę, do Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, czeka pamiątkowy gadżet.