WAŻNE: 13 listopada 2020 r. – przedszkole nieczynne

WAŻNE: ogłoszenie z 12 listopada 2020 r.

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi „Kraina Marzeń” w Zgłobicach, po rozmowie telefonicznej z pracownikiem Sanepidu informuje, że dzieci z grupy „Elfy”, które od 4 do 5 listopada 2020 r. uczestniczyły w zajęciach na terenie przedszkola, zostają objęte kwarantanną. Będzie ona odbywać się w dniach: 13 – 15 listopada 2020 r. włącznie. Pracownicy Sanepidu będą kontaktowali się w najbliższym czasie z rodzicami tych dzieci. Rodzice przedszkolaków z grupy „Elfy” nie podlegają kwarantannie.

Również jutro (13 listopada 2020 r.) zostają zawieszone zajęcia stacjonarne w przedszkolu dla wszystkich dzieci. Prosimy o zapewnienie opieki dzieciom w domu, materiały do zajęć będą zamieszczone na skrzynkach grupowych e-mail. (Przedszkole otrzyma jutro pisemną decyzję Sanepidu ze względu na aktualną, późną porę).

Katarzyna Molek
Dyrektor przedszkola