Rozstrzygnięcie konkursów: „Wiosna wierszem pisana” oraz „Cyfrowy świat – jesteśmy z nim za pan brat”

W „Krainie Marzeń” odbył się VI Międzyprzedszkolny Konkurs Poezji Dziecięcej „Wiosna wierszem pisana”
oraz konkurs plastyczny pt.: „Cyfrowy świat – jesteśmy z nim za pan brat”.

Ze względu na panującą sytuację, związaną z pandemią, konkurs odbył się w formie zdalnej. Przygotowane występy były na bardzo wysokim poziomie. W skład jury weszły: Pani Katarzyna Molek – Dyrektor Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi „Kraina Marzeń” w Zgłobicach, Pani Teresa Burnóg – Wicedyrektor Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi „Kraina Marzeń” w Zgłobicach, Pani Zofia Wolak – pedagog specjalny i terapeuta integracji sensorycznej Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi „Kraina Marzeń” w Zgłobicach. Swoje umiejętności dzieci przedstawiły w dwóch kategoriach wiekowych: 3/4 – latki, 5/6 – latki. Po burzliwych obradach Jury przedstawiło wyniki konkursów.

laureaci konkursu poezji dziecięcej:
dzieci 3/4 – letnie:

I miejsce: Zofia Z., Przedszkole Niepubliczne w Białej
II miejsce: Kornelia G., Niepubliczne Przedszkole w Tarnowcu
III miejsce: Nikodem M., Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Radlnej

dzieci 5/6 – letnie:
I miejsce: Jagoda W., Niepubliczne Przedszkole w Tarnowcu
II miejsce: Aleksandra K., Przedszkole Niepubliczne w Białej
III miejsce: Blanka K., Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Radlnej

laureaci konkursu plastycznego:
I miejsce: Franciszek S., Niepubliczne Przedszkole w Tarnowcu
II miejsce: Lena K., Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Radlnej
III miejsce: Wiktor Z., Przedszkole Niepubliczne w Białej

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie oraz Paniom Wychowawczyniom i Rodzicom za przygotowanie dzieci.

Zdjęcia: