„Witamy Panią Jesień”, czyli bal na powitanie jesieni oraz sierpniowi i wrześniowi Solenizanci

29.09.2021 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Jesienny.

Dzieci tego dnia przyszły ubrane w kolorach jesieni, koronach z kolorowych liści, jarzębinowych koralach, a to specjalnie na powitanie wyjątkowego gościa – Pani Jesieni. Przedszkolaki z  grupy „Pszczółki” w przepięknych, jesiennych strojach zaprezentowały interpretację ruchową do piosenki „Jesienny taniec” z płyty „Jesień w przedszkolu”, a także „Kolorowe listki” – słowa A. Galica, muzyka T. Pabisiak oraz piosenkę „Idzie Jesień”- M. Torlikowska.  Pani Jesień dla dzieci przygotowała również moc atrakcji. Przedszkolaki bawiły się w rytmie Lambady, Macareny, Zumby i Samby. Pod koniec zabawy z każdej grupy wyłoniono Króla i Królową balu. Na zakończenie Pani Dyrektor zaprosiła dzieci na poczęstunek, jakim były kiełbaski z grilla.

W naszym przedszkolu: „Bal jesienny jest czasem radości – kiedy wśród kolorowych liści wspaniała zabawa zagości”!

Dziękujemy mamie Martynki z grupy „Smerfy” za uszycie pięknych strojów dla przedszkolaków, a także rodzicom z grupy „Pszczółki” za wkład w powstanie strojów.

Kolejną atrakcją minionego tygodnia był tort urodzinowy dla wszystkich dzieci, które w sierpniu i wrześniu obchodzili swoje święto. Oczywiści składamy im najserdeczniejsze życzenia 🙂