Spotkanie z MuzykÄ… – wspólne kolÄ™dowanie oraz grudniowi Solenizanci

20 grudnia 2021 r. w naszym przedszkolu odbyło się niezapomniane spotkanie z muzyką.

Pracownia Jaszczur i Przyjaciele specjalnie na to spotkanie przygotowała cudowne kolędy i pastorałki. Nasi przyjaciele zaprosili wszystkich zebranych w sali do wspólnego kolędowania, dzięki czemu dzieci przemiło spędziły czas na śpiewie, ale również miały możliwość poznać historię kolęd.

Na zakończenie wszyscy zebrani wymienili się świątecznymi życzeniami płynącymi prosto z serca.

Ze względu na mijający miesiąc – grudzień – mieliśmy również okazję zjeść, czwarty w tym roku przedszkolnym, przepyszny tort zrobiony z okazji urodzin naszych przedszkolaków, którym składamy najserdeczniejsze życzenia. Spełnienia marzeń!