Spotkanie z muzykÄ… oraz marcowi Solenizanci

W miniony poniedziałek po raz kolejny mieliśmy okazję gościć w naszym przedszkolu Pracownię Jaszczury i Przyjaciele.

Na spotkaniu nasi przyjaciele wspólnie, ze specjalnym gościem Panem Radosławem – realizatorem dźwięku (mix/mastering), zaprezentowali dzieciom tajemnice studia nagrań.

Przedszkolaki miały możliwość zobaczyć, jak dźwięk przedostaje się z mikrofonu do głośnika. Przyjaciele z pracowni nagrali na spotkaniu, przy pomocy głosu, części składowe utworu takie jak: dźwięki perkusji, trąbki czy też wokal. Następnie zaprezentowali dzieciom sposób łączenia wszystkiego w całość oraz gotową już piosenkę.

Ze względu na mijający miesiąc – marzec – mieliśmy również okazję zjeść, siódmy w tym roku przedszkolnym, przepyszny tort zrobiony z okazji urodzin naszych przedszkolaków, którym składamy najserdeczniejsze życzenia. Spełnienia marzeń!