Światowy Dzień Ziemi oraz kwietniowi Solenizanci

Jak wszyscy wiemy, 22 kwietnia to Światowy Dzień Ziemi. Nasze przedszkolaki dobrze o tym wiedzą, dlatego z niecierpliwością czekały na cykl radosnych, przyrodniczych zabaw. Kukiełkowe teatrzyki, zabawy ruchowe, prezentacje multimedialne oraz aktywności plastyczne przypomniały dzieciom, że każdy – mały i duży – musi dbać o naszą planetę. Jeśli nie będziemy szanować ziemi, powietrza i wody, zniszczymy naturalne środowisko roślin i zwierząt.

Od tej chwili wszystkie przedszkolaki z „Krainy Marzeń” mogą śmiało nazywać siebie Małymi Strażnikami Przyrody! 🙂

Ze względu na mijający miesiąc – kwiecień – mieliśmy również okazję zjeść, ósmy w tym roku przedszkolnym, przepyszny tort zrobiony z okazji urodzin naszych przedszkolaków, którym składamy najserdeczniejsze życzenia. Spełnienia marzeń!