KONKURS KOLĘD

Po raz kolejny nasze przedszkole otrzymało zaproszenie do wzięcia udziału w Integracyjnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Wierzchosławice – Dwudniaki. Tym razem konkurs odbył się w nowym budynku placówki. Grupa integracyjna „Elfy” oraz dwoje przedstawicieli „Krasnalków” ponownie wyruszyli w podróż autokarem, by zaprezentować swoje umiejętności artystyczne. W improwizacji ruchowej pt. „Porządki w niebie” wzięły udział wszystkie przedszkolaki, ukazując jak Niebo przygotowuje się na przyjście Pana Jezusa. Wykonanie kolędy pt. „Przybieżeli do Betlejem” oraz piosenki pt. „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”, której towarzyszyła choreografia gitarowa wywołała uśmiech na twarzy całej widowni. Kolejna wygrana w postaci Nagrody Grand Prix podniosła poczucie własnej wartości naszych małych podopiecznych.