„Dla Was dzisiaj zamiast bzów, bukiet najpiękniejszych słów”, czyli uroczystość z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

Nauczyciel prowadzi za rękę…. –  zwłaszcza w przedszkolu, często dosłownie.

Dzieci z grupy ,”Misie”, w imieniu wszystkich przedszkolaków, chcąc podziękować paniom i pracownikom przedszkola za to, że oddają serce, aby dzieci  czuły się u nas naprawdę dobrze,  zaprezentowały krótki program artystyczny.  Były wiersze,  życzenia, piosenka, taniec. Największe wzruszenie  i zachwyt wzbudziła  instrumentacja fragmentu utworu Piotra Czajkowskiego pt. Walc kwiatów.

Pani Dyrektor dziękowała swoim pracownikom za zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków służbowych. Życzyła im także wielu sukcesów i satysfakcji w pracy z dziećmi. Dodatkowo cztery osoby zostały uhonorowane Nagrodą Dyrektora. Serdeczne życzenia popłynęły także od przedstawicieli rodziców. Obecne na uroczystości osoby reprezentujące  organ prowadzący przedszkole – Stowarzyszenie „Nasze Zgłobice” – również przyłączyły się do podziękowań i życzeń. W szczególny sposób docenione zostały zasługi dyrektora przedszkola – Pani Katarzyny Molek, na ręce której złożono list gratulacyjny.