Ogólnopolski Maraton Przedszkolaka oraz majowi Solenizanci

W miniony czwartek w naszym przedszkolu odbył się Ogólnopolski Maraton Przedszkolaka. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły do przedszkola w sportowych strojach, gotowe do świetnej zabawy i udziału w przeróżnych konkurencjach. Wzajemnie się dopingowały i wspierały w myśl szlachetnego współzawodnictwa. Nasze Przedszkolaki wspaniale poradziły sobie we wszystkich konkurencjach sportowych. Wykazały się cierpliwością, starannością oraz zwinnością.

Ten cudowny dzień uświetnił Pan Rafał, tata Mikołaja z grupy „Żabek”, który z pasją opowiedział dzieciom o rowerach i dyscyplinach rowerowych. Każdy przedszkolak z zaangażowaniem słuchał naszego gościa. Dzięki Panu Rafałowi dzieci mogły poznać różnice pomiędzy różnymi typami rowerów, jak również dyscyplinami rowerowymi, takimi jak: kolarstwo górskie, przełajowe, szosowe, torowe. Wszyscy ze zdziwieniem odkryli również, że na rowerach można grać w piłkę.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu Rafałowi za spędzony wspólnie czas, oraz życzymy satysfakcji z każdego przejechanego kilometra na swoim rowerze.

Ze względu na mijający miesiąc – maj – mieliśmy również okazję zjeść, dziewiąty w tym roku przedszkolnym, przepyszny tort zrobiony z okazji urodzin naszych przedszkolaków, którym składamy najserdeczniejsze życzenia. Spełnienia marzeń!