„Pokochaj Pluszowego Misia” – Światowy Dzień Misia

Każdy z nas swojego misia ma.
To nie żadna tajemnica.
Żadna chwila z misiem nie jest zła.
Nawet gdy za oknem nawałnica

23 listopada 2023 r. świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Dzieci z grupy „Smerfy” przygotowały z tej okazji przedstawienie, w którym pokazały, jak przygotowują dla Misia przyjęcie – niespodziankę. Były piosenki, ciekawostki, prezenty, dekoracje, nie mogło również zabraknąć tortu. Zaskoczony Miś nie krył wzruszenia, był bardzo szczęśliwy, że dzieci pamiętają o jego 121 urodzinach. Na koniec wspólnie złożyliśmy Misiowi życzenia.

Po części artystycznej nastąpiło ogłoszenie wyników i rozdanie nagród uczestnikom konkursu plastycznego pt.: „Miś – najlepszy przyjaciel dziecka”. Gratulujemy serdecznie zarówno zwyciezcom jak i pozostałym osobom biorącym udział w konkursie.

„Czy to jutro czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś” – wie o tym każdy przedszkolak.