Bal karnawaÅ‚owo – walentynkowy oraz grudniowi i styczniowi Solenizanci

Na ten dzieÅ„ każdy, duży i ten maÅ‚y, czekaÅ‚ z niecierpliwoÅ›ciÄ…. Do zbliżajÄ…cego balu karnawaÅ‚owo – walentynkowego przygotowywaÅ‚y siÄ™ nie tylko przedszkolaki, ale też kadra.

Walentynki – wyrazy sympatii, przyjaźni, a także przedszkolnych „miÅ‚oÅ›ci” – sprawiÅ‚y każdemu obdarowanemu wiele radoÅ›ci. Obchodzenie w naszej placówce tego Å›wiÄ™ta miaÅ‚o na celu: zachÄ™cenie przedszkolaków do okazywania uczuć innym osobom (kolegom, koleżankom, rodzicom itp.), nawiÄ…zywanie kontaktów interpersonalnych w czasie wspólnych „szaleÅ„stw”, czerpanie radoÅ›ci z zabawy i pobytu w przedszkolu, a także rozwijanie u dzieci poczucia przynależnoÅ›ci do spoÅ‚ecznoÅ›ci przedszkolnej.

Z kolei dzięki wielobarwnym i niezwykle pomysłowym strojom, Pani Dyrektor z ogromnym trudem mogła rozpoznać wszystkich uczestników zabawy.

Ze względu na mijające miesiące – grudzień i styczeń – mieliśmy również okazję zjeść, czwarty w tym roku przedszkolnym, przepyszny tort zrobiony z okazji urodzin naszych przedszkolaków, którym składamy najserdeczniejsze życzenia. Spełnienia marzeń!