Spotkanie ze św. Mikołajem

W tym roku, jak i w ubiegłym, św. Mikołaj okazał się łaskawy dla naszych przedszkolaków i, bez względu na ich, nie zawsze anielskie, zachowanie, przybył do Zgłobic.

Dzieci wyglÄ…daÅ‚y go przez okno już od pierwszych minut przyjÅ›cia do przedszkola. Na szczęście ich cierpliwość zostaÅ‚a nagrodzona i po godz. 10:00, dostrzegÅ‚y pewnego starszego „pana”, który wÄ™drowaÅ‚ sobie wokół „Krainy MarzeÅ„” i zaglÄ…daÅ‚ do wszystkich sal. Ostatecznie stwierdziÅ‚, że wszystkie przedszkolaki sÄ… wyjÄ…tkowo grzeczne, w zwiÄ…zku z tym należy obdarować je prezentami. OczywiÅ›cie dzieci przygotowaÅ‚y dla Å›w. MikoÅ‚aja krótkie wystÄ™py, a grupa „Elfy” (ze wzglÄ™du na swojÄ… nazwÄ™ tak bliskÄ… sercu naszego GoÅ›cia), wÅ‚asnorÄ™cznie wykonaÅ‚a książeczkÄ™ z rysunkami dla przemiÅ‚ego staruszka. Oczarowany Å›w. MikoÅ‚aj nie miaÅ‚ wyjÅ›cia – musiaÅ‚ wrÄ™czyć wszystkim, tym maÅ‚ym i tym dużym, wspaniaÅ‚e podarki.

Chyba nie trzeba dodawać, iż w całym przedszkolu zapanowała wielka radość 🙂