„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na niego czekają” – spotkania ze św. Mikołajem

Jak co roku, 6 i 12 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste spotkania ze Świętym  Mikołajem.

Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na gościa. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka. Aż wreszcie nadszedł ten czas, kiedy rano, w asyście swoich pomocników, na saniach przybył do dzieci św. Mikołaj. Gdy tylko gość wszedł do sali,  na buziach przedszkolaków  pojawiły się uśmiechy i radość. Dzieci  powitały gości piosenką i wierszykami, a św. Mikołaj obdarował wszystkich prezentami.

Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć dzieci podziękowały i pożegnały znamienitego gościa. Całe spotkanie minęło w bardzo miłej, wesołej atmosferze.