Piknik rodzinny połączony z 10-leciem przedszkola

W sobotę 08.06.2024 r. na terenie Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi „Kraina Marzeń” w Zgłobicach odbył się Piknik Rodzinny połączony z 10 – leciem przedszkola.

Na dzieci i ich bliskich czekało wiele atrakcji. Piknik rozpoczęła Pani Wicedyrektor, która przywitała gości oraz przedstawiła krótki rys historyczny obrazujący powstanie i funkcjonowanie „Krainy Marzeń” przez minione 10 lat.

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: sołtys Zgłobic – Wojciech Kozioł, prezes OSP Zgłobice – Katarzyna Biel, radny Gminy Tarnów – Bartosz Łaśko, ks. Proboszcz Piotr Michniak, ks. Wikariusz Wojciech Węglowski, prezes Klubu Seniora w Zgłobicach – Danuta Cichy, prezes Stowarzyszenia „Nasze Zgłobice” – Mariusz Haba, Członek Zarządu Stowarzyszenia „Nasze Zgłobice” – Marta Malig, prezes KGW w Zgłobicach „Babeczki” – Agnieszka Kozioł, bibliotekarz Biblioteki Publicznej: Filia w Zgłobicach – Jolanta Markowicz.

Kolejnym punktem programu były występy przedszkolaków. Nie zabrakło pięknych życzeń, piosenek, a także równie wspaniałych występów tanecznych. Niezwykłą niespodziankę sprawiła inscenizacja utworu „Rzepka”, którą zaprezentowali niesamowici rodzice naszych najstarszych przedszkolaków, czyli „Smerfów”. Talent, kreatywność, poczucie humoru AKTORÓW wprawiły wszystkich w znakomity humor.

Na uczestników czekały różne konkursy, dmuchane zamki, spotkanie ze strażakami, malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, popcorn „SMOCZY WOJOWNIK” – prezentacja zajęć wata cukrowa, leczo, grill, a także lody, ciasto i lemoniada. Piknik zakończył się losowaniem nagród i tradycyjnie wyrzutnią cukierków oraz wręczeniem rodzicom własnoręcznie wykonanych prezentów.

Dziękujemy za wsparcie rodzicom, którzy ofiarowali przepyszne ciasta oraz następującym sponsorom: Klub Seniora „Złote Kasztany”, Radni Gminy Tarnów ze Zgłobic: Agnieszka Godek, Bartosz Łaśko, Sołtys Zgłobic: Wojciech Kozioł, Prezes Koła Gospodyń Wiejskich „Babeczki”: Agnieszka Kozioł, Stowarzyszenie „Nasze Zgłobice”, Rada Rodziców, Firma Davix – Dawid Molek – Wylewki, Elżbieta Marcisz – higienistka stomatologiczna, Katarzyna Biel, Joanna Wróblewska, Anna i Robert Nalepkowie, Katarzyna i Marcin Kacerowie, Magdalena i Marcin Burnatowie, Mariola i Adam Nawarowie, Natalia i Przemysław Graniakowie, Anna i Krzysztof Wlazłowscy, Agata Dudzińska – Optyk: Centrum Oka, Anna i Łukasz Halibożkowie, Karolina i Filip Rompałowie, Aleksandra i Daniel Przydziałowie, Edyta i Bartosz Cyrybałowie, Anita i Tomasz Kowalczykowie, Ewelina i Piotr Bajkowie, Marta Kłusak-Gawron i Michał Gawron, Kinga i Mateusz Kaimowie, Katarzyna i Mateusz Korcelowie, Joanna i Arkadiusz Łukasikowie, Beata i Rafał Kabatowie, Stowarzyszenie „Nasze Zgłobice”.

Oczywiście jak zwykle mogliśmy liczyć na niezawodną pomoc strażaków z OSP KSRG Zgłobice oraz Pracowni Jaszczur & Przyjaciele.

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: pani Katarzyna Biel – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Tarnów, Radny Gminy Tarnów pan Bartosz Łaśko, Sołtys Zgłobic pan Wojciech Kozioł, przedstawicielki KGW Babeczki ze Zgłobic, przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia „Nasze Zgłobice”  oraz Klubu Seniora w Zgłobicach, którym serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas.