Dzień Piżamy, czerwcowi i lipcowi Solenizanci oraz zakończenie roku przedszkolnego

Miniony tydzień społeczność „Krainy Marzeń” spędziła niezwykle aktywnie.

20 czerwca został zorganizowany Dzień Piżamy połączony z malowaniem przestrzennych domków, muzyczno – ruchowymi zabawami na świeżym powietrzu, przedszkolnym kinem, któremu towarzyszyły „kukurydziane” przekąski. Oprócz tego każdy przedszkolak mógł przynieść ze sobą ulubioną zabawkę, która towarzyszyła mu również podczas świętowania urodzin naszych czerwcowych i lipcowych Solenizantów. Oczywiście składamy im najserdeczniejsze życzenia, a dodatkiem był, jak zawsze, przepyszny tort urodzinowy.

Z kolei 21 czerwca każda grupa miała możliwość zaprezentowania krótkiego występu podsumowującego cały rok przedszkolny 2023/2024, po czym Pani Dyrektor wręczyła wszystkim dzieciom pamiątkowe dyplomy.